Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    Ma reggel (2024. 03. 21.) arra ébredek, hogy hív a "bankom" hogy 50 ezer ft-ot próbálnak meg levenni Kiskundorozsmán a számlámról. És hogy én vagyok-e? Mondom, hogy "áh, biztos az öcsém, nem tudja, hogy mínuszban van, mert tegnap a végrehajtó mindent elvitt róla". Erre nem rámrakta a telefont elköszönés meg minden nélkül??? :Y Hát milyen már ez? XD (innen tudom, hogy fogalmuk sincs mennyi volt a számlámon)

    10 perc múlva jön egy SMS, egy jól láthatóan külföldi számról (+91 tehát India), ellenben tökéletes magyarsággal, hogy a megrendelt csomagom kiszállítása fennakadt, mert hiányzik a ház szám, ám a következő linkre kattintva ezt pótolhatom, és akkor jön a csomagom. Csakhogy, nem várok semmilyen csomagot! (Jó, leszámítva azt a szovjet T72B3-at Donyeckből, de azt az Ukr posta hozza, nem az indiai XD )
    Eddig soha semmilyen csaló nem keresett mióta ez a számom van, most meg rögtön kettő is.

    Majd ezután kedvenc kölcsönkérős ismerős párom írt, hogy a tegnapi 20 ezer után adjak már nekik ma is 20 ezret...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák