Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz feka007 #27 üzenetére

    Mindenki arra költ amire akar. ;) Gondolom senkinek sem első mostanság beszerezni az airsoft felszerelést s.o.s. Főleg úgy, hogy te eldöntöd mi a felesleges neki, és mit adjon el hogy meglegyen az airsoft felszerelés. Neked ez a fontos, te ebben gondolkodsz. Másnak más a fontos. Attól mert én is írtam, és fater is, hogy jó lenne, még nem azt jelenti hogy jövő héten eladom a motoromat hogy lövöldözhessek. :DDD Gondolom fater ugyan így van vele, mert általában egyformán vélekedünk a dolgokról. :DDD ;) Nem kívánok a jelenlegi hobbijaim mellett újabbakkal bővülni. Most mindenki a szintfenntartásért kapar, hogy a meglévő hobbikból, anyagi szintből ne kelljen lejjebb adnia. Legalább is számomra ez a fontos. De tudod mit! Tök jó dolog a motorozás...vegyél egy sportmotort 1,5-2 gurigáért és tudunk együtt vonulgatni. Tök jó feeling. :DDD :DDD :P

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák