Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz azbest #2 üzenetére

    Én megjelenés óta tolom a Crysis Wars-ot. A 340.000 regisztrált Wars játékosból a 3268. vagyok 1214 órát játszva összesen, ami már-már megfelelhet egy pro szintnek.[Crysis Player Stats]

    Nekem az a véleményem az eddigi legjobb fps multi, és amivel eddig próbálkoztam, egyik játékban se találtam meg azt amit a Wars tud adni játékélményben. A gépemet is úgy fejlesztettem hogy 1920x1200 Very High (DX10) 4xAA maximális részletességgel is jó fps értékeket produkáljon. Nekem a történet mód is testszik, akár a Crysis akár a Crysis Warhead-ről legyen szó. Sokszor végigtoltam már, és még sokszor végg is fogom tolni. Ez a játék etalon marad, ameddig nem lesz folytatása, mert ennyire jól összerakott fps nem igen lesz a közel jövőben.
    De jöjjenek a negatívumok is: Idegesítően sok a lag (10Mbit net-nél), ami általában akkor jelentkezik ha sok a játékos, és természetesen a nagyobb méretű térképeknél. A 64bit exe futtatása (bin64 mappa) nem feltétlen jobb, mert nincs még 64bit Punkbuster ami azt jelenti, hogy 64bit exe indításánál nem lehet belépni a csalásvédelemmel ellátott szerverekre. Ebből adódóan persze sok a cheater, ilyen-olyan módokat aktiválva. Ez egy sarkalatos pont, mert nem értem miért kellenek ezek a módok. :F Az összes fps multi ebben a betegségben szenved sajnos. :F
    Az én kedven játékmódom a Team Death Match, és persze a sima "mindenki mindenki ellen"..a Death Match. A hatalmi nekem annyira nem jön be, dehát "izlések és pofonok", kinek mi tetszik jobban.
    1 szó mint száz, van mit optimalizálni a Wars-on. :K

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz azbest #5 üzenetére

    Igen. Az egyik legjobb ilyen jellegű szerver a Snakes...nagyon jó pályákat szoktak összedobni. :K :C

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz feka007 #10 üzenetére

    Van hogy 12 órát egybe. :DDD Hétvégén ritkábban. Laraxiorral rákattantunk. ;] Bár ő most eladta az asztaliját és notit vett, de neki sincs rossz átlaga. :C Osztottottuk a népet rendesen ha egy csapatban voltunk. ;]
    Hamachi-s időszak tényleg jó volt! :C :DDD

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz feka007 #13 üzenetére

    Mennyibe kerül ez az airsoft móka? Jónak tünik... :K :C

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz feka007 #16 üzenetére

    Húú vazze. Megnézegettem. Jók a fegyverek, bár a csapat létszám elég kevéske.Megnézegettem a képeket is.. Nagyobb pályán nehéz élvezetes csatát vívni. 2x6, 2x8 fő azért kellene ehhez a játékhoz.
    Az pedig a másik, hogy amit én összeállítanék cuccost az nem 60 lenne. ;] Mert ha lúd akkor legyen kövér, és akkor fejest ugrok az airsoft játékba. Ahogy nézegettem 130-140k-ból elég jó felszerelést össze lehet állítani. Persze ez önmagában véve nem sok...de van azért mellette más is, és úgy már horror lenne. Eleve ott kezdődik hogy válság van, amit én is nagyon megérzek. Motorozás költsége pedig sokszorosa az airsoft mókának. Jelenleg szelep állítás, gyertya csere, olajcsere vár a bringára ami a 36e szervíz. Ez egy 60k mutatvány kb. Elsőnenek ezt kell összehoznom, amire így is nehezen fog összeállni a lóvé. Ezek mellé még ott az edzés is.. szóval mostanában az airsoft móka kilőve. :U

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz feka007 #27 üzenetére

    Mindenki arra költ amire akar. ;) Gondolom senkinek sem első mostanság beszerezni az airsoft felszerelést s.o.s. Főleg úgy, hogy te eldöntöd mi a felesleges neki, és mit adjon el hogy meglegyen az airsoft felszerelés. Neked ez a fontos, te ebben gondolkodsz. Másnak más a fontos. Attól mert én is írtam, és fater is, hogy jó lenne, még nem azt jelenti hogy jövő héten eladom a motoromat hogy lövöldözhessek. :DDD Gondolom fater ugyan így van vele, mert általában egyformán vélekedünk a dolgokról. :DDD ;) Nem kívánok a jelenlegi hobbijaim mellett újabbakkal bővülni. Most mindenki a szintfenntartásért kapar, hogy a meglévő hobbikból, anyagi szintből ne kelljen lejjebb adnia. Legalább is számomra ez a fontos. De tudod mit! Tök jó dolog a motorozás...vegyél egy sportmotort 1,5-2 gurigáért és tudunk együtt vonulgatni. Tök jó feeling. :DDD :DDD :P

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák