Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz Beowulf_78 #14 üzenetére

    Nem olcsó mulatság, de a mostani gépedet elnézve nem szűkölködsz :DDD Kb 60ból kilehet jönni azért, és akkor van egy jó gépfegyvered, meg ruházatod. Előbbinél egy normális 25k-nál kezdődik, én 30ért vettem Steyr AUG-ot, nagyon jó kis fegyó, most jön majd rá a 3x9-es távcső 7k-ért és akkor már fullos lesz :K Ruházatból alsó-felső zubbony a lényeges, 10k-ből kijössz ezzel is. Kispityu nem szükséges az csak pötyögtetésre jó, habár egy gázost akarok majd, mert nagyon feelinges egy hátrasiklásos szánú. :R Viszont kell vagy egy maszk, vagy egy airsoft szemüveg. Maszk sztem szar, mert párásodnak meg elfárad a nyakad stb, érdemesebb egy szemüveg+sisak, én most ezeket akarok venni. Mondanom sem kell, ez se egy atomdrága dolog... Ezenkívül még golyót kell venni (6000 db jó minőségű kb 6k, tehát 1 golyó 1 ft nagyjából, és ezzel min 4 játékra tuti elvagy), bakancs is ajánlott de nem szükséges. Itt nézz szét cuccokért [link]
    Itt pedig a csapatunk honlapja [link] nemrég alakultunk, most kb 7en vagyunk rendes tagok. Van aki már 4 éve nyomja, én 1 hónapja kezdtem :) május 1-jén lesz legközelebb game Budán, a basehungaryvel csapunk össze :R

Új hozzászólás Aktív témák