Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz B-L-A-C-K #829 üzenetére

    Nézd, nekem speciel egy dolog fáj:
    hogy nem vagytok hajlandóan beismerni hogy az apple pusztán csak a kőkemény profit érdekek miatt ad ki készüléket olyan minimális tárhellyel amivel a konkurencia lassan már az 50k olcsójános telefonokat árulja, kőkemény profitérdek miatt nem tesz bele külső bővithetőséget, kőkemény profitérdek miatt van csak csökkentett nfc benne, profitérdek miatt van benne lófingnyi akkumlátor és igy tovább.

    Ehelyett mindenféle lózungokkal jöttök, amiket szerintem még ti magatok sem hisztek el a szivetek mélyén, már csak azért sem, mert a következő verzióba amibe viszont belekerül az adott funkció azt hirtelen forradalmian innovativ újdonságként ünneplitek ami nélkül nem is tudjátok hogy hogyan lehetett meglenni addig.

    Megjegyzem, szerintem ez miatt szokott minden apple fórum állóháborúvá merevedni, mert a jogos, racionális, józan paraszti ésszel könnyel belátható kritikára általában egy irracionális józan paraszti ésszel szinte felfoghatatlan válasz jön (pl. az sms elavult minek az, miközben az összes bank sms-ben küldözgeti a one-time kódot, de ez csak egy példa).

Új hozzászólás Aktív témák