Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    Úgy néz ki, hogy vasárnap én is belépek (hivatalosan is) ebbe a közösségbe, veszek egy 6-ost (64 gb, space grey). 6S volt betervezve, vagy esetleg még a 6S Plus, de ha egy Lumia 820 megfelel most teljesítményben, akkor biztosan a sima 6 is meg fog, elvégre egy nagyon jó telefonról beszélünk. A 160 ezres ár pedig szerintem nagyon jó, főleg ha számításba vesszük, hogy tegnap előtt lett véve, és 5 percet telefonáltak vele. Amiért váltok: Barátnőm megkapja a 820-at, mert úgyis kell Neki valami. Jobb akkuidőben reménykedek, és kell egy olyan zenelejátszó eszköz, ami stereo bluetooth fülessel is képes a hangszínszabályzásra.

    Első kérdésem az lenne, hogy ha Mac-em van, akkor a telefonnal való szinkronizálás (képek, videók) az hogyan történik? Én a Onedrive-hoz vagyok szokva, ott van 130 gigám (ebből 30 fix, 100 meg még januárig tart talán?), és oda egyből feltölti a telefon a képeket/videókat, amint wifi közelébe érek. Ez hogyan működik egy iPhone-nál? Mert olvastam én itt ilyen 5 gigákról, ami azért kicsit nevetséges, mint felhő szolgáltatás. :U

Új hozzászólás Aktív témák