Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz 04ahgy #326 üzenetére

    Igen láttam hogy OC-n megy a 470 a tesztekben)
    Elég szomorú, hogy ezekkel teszteltek manapság kártyákat, tök mind1, hogy NV vagy AMD, és ezt tök őszintén írom. Miért nem teszteltek olyan játékokkal amiket ma játszanak és használnak a tömegek?
    Ehelyett a tesztjátékaitok nagy része dx 12 techdemo,AOS igazáéból nem is nevezhető játéknak
    kevés ahhoz ez a játék mennyiség, hogy abból 3 cím adja meg a teszt 40 % részét, és ebből konklúziót vonjatok le.Majd az user hazaviszi a kártyát és nem érti , hogy az általa otthon játszott játékok nagy része miért fut lassabban, mint egy 2 éves 390-970 kártyán.
    Majd elmondjátok neki, hogy jelenleg 10 darab dx 12 cím jön PCre valamikor 2017 közepéig, amikorra mondjuk már jön a következő gen mind2 gyártónál?( ebből amiben 5 darab Microsoft xbox játék a többi pedig támogat Dx 11 módot is?)
    Többit pedig , hogy a címeitek több mint fele AMD támogatott és optimalizált játék ,felettem Loha leírta, ott van rá a válasz.( Hitmanban még az 1060 karit is odaveri, csak ha kidobnátok legalább 5 % mínusz lenne a végső összevetésben. Ehelyett kidobjátok a Steam egyik legjátszottabb játékát a GTA 5 -öt.Egyékén ez sem zavarna, ha tömegek által használt és játszott játékok lennének megérteném de így?

    ja hogy miért vagdalkozom? azért mert szerettem ( és szeretem ma is)valamikor ezt az oldalt, mert jó volt és pártatlan, hallgattak az olvasóikra. Nem nem azt kérem hogy legyetek NV pártiak, hanem hogy legyetek realisták, és teszteljetek olyan játékokkal amik életszerűek , amikkel játszanak( Witcher, COD, Battlefield, stb) EZ még nem a DX 12 aranykor és hiába akarjátok, ennek a kártya generációnak nem is lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • gtamate2

    veterán

    válasz 04ahgy #326 üzenetére

    Anno volt szavazás a mantle/dx témáról is az amd-k ügyében.

    Szerintem lehetne egy olyan is hogy ki milyen játékot látna szívesen a tesztekben, persze a megfelelő keretek között.

    *Sn0w

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz 04ahgy #326 üzenetére

    Cikk 1. oldal, utolsó bekezdés:

    "Két ilyen RX 470-et teszteltünk, egy 4 és egy 8 GB-os változatot, előbbit az MSI, utóbbit a Sapphire műhelyéből."

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák