Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Malibutomi #433 üzenetére

    A szándékos csalás mellett jelen stádiumban szerintem hihető az is, hogy ki akar ott rajzolódni minden Mantle használata esetén is (legalább olyan, vagy akár jobb minőségben) csak az egyelőre még félkész/bugos szoftverek és driverek miatt nem sikerül neki (és eközben akár még meg is dolgozik vele a GPU, csak valamiért nem kerül fel a végleges képre, amit látunk).

    Ez amúgy a harmadik dolog, amit a Mantle-től már nem vártam, csak reméltem (első, hogy nagyban csökkenti a CPU igényt, második, hogy kvázi-végtelen gyors CPU mellett is érdemben hatékonyabban aknázza ki a GCN hardware-t plusz->), egy minimális minőségjavulás (valahol az "olyan apró, hogy gyakorlatilag nagyítóval kell keresni a screenshot-okon pár falevélen" és a "bár minimális, de észlelhető" közt). De véletlenül sem azt, hogy egyértelműen, észlelhetően romlik a képminőség. (A javulást olyasmiktől reméltem, hogy talán közvetlenebbül tölthetőek be a textúrák és nem lesznek annyiszor oda-vissza konvertálgatva veszteségesen tömörített formátumok közt, vagy hogy kevesebb driver-es utólagos "optimalizáció" nélkül nyersebben, eredetibben kapod vissza a képi effekteteket, amit a játékfejlesztő odapakol, közelebb ahhoz, ahogy megálmodta, vagy épp "büntetlenül" futtathatók le jobb minőségben is adott számítások, mint DX11.2-vel, stb).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák