Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz .mf #13 üzenetére

    Így van, kb. egy évig nekem is volt Macbookom, aztán el is adtam, mert nehezen lehetett rá programokat találni, vagy a nagy részük fizetős volt. Aztán nagyon hiányzott a Ctrl + C, X, V, amiket nagyon megszoktam már. Aztán nem fértél hozzá rendesen a mappákhoz, szerintem a Windows ebben is nagyobb szabadságot ad, hogy azt szerkessz és törölj, amit akarsz.

    Ja még valami: egyszer csináltam egy Windowsos képfájlt és kérdezés nélkül letörölte az 1 terrást Hdd-met, na akkor nagyon pipa voltam.

    Továbbá nem volt jobb klikkre txt/World/... funkció. Aztán az iPhoto olyan sorrendbe rakta be a képeim, ami neki tetszett, nem engedte átrakni sem. A programoknál is azt vettem észre, hogy fapadosabbak a Windowsos programoknál. Az ilyen baromságok miatt váltottam vissza Windowsra.

    Amit kiemelnék, az a tapipad és az akkuidő Macbooknál, állítom, hogy még ma is az egyik legjobb! S egy év után is szinte ugyanúgy bírta, mint újan.

    Aki ezekkel együtt tud élni, annak hajrá! Én nem kérek belőle. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák