Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz wednesday #33 üzenetére

    Nem, nem a játékokkal. Szerintem érthető volt az egész amit leírtam.

    Egy dolog a játék, és már teljesen más dolog az, amikor a gép előtt él valaki, és ott jár a szabadba, ott keres magának barátokat/barátnőt, és ott végez minden olyan tevékenységet, amit percek alatt a szabadba is összehozható lenne.

    Pedig bizony én nem vagyok valami vénember, aki azt mondhatja, hogy mi volt régen. Én abszolút gépen nőttem fel, Atari-tól a 286-oson át a mostani i7-ig mindíg ami a legjobban lekötött az a számítástechnika, és a technológiai fejlődés. Mégis mái napig meg tudom különböztetni, mi az amit a gépen kell csinálnom, és mi az amit a valóságban kell a barátaimmal, ismerőseimmel. Elmegyek a nagymamámhoz amikor beszélgetni akarok vele, és nem Skype-on videótelefonlálok vele. Ha bulizni szeretnék, akkor felhívom pár ismerősöm, és elmegyünk este valahova, és nema Second Life-ot indítom el. Ha golfozni szeretnék, akkor nem töltök le androidra egy appot, hanem elmegyek a legközelebbi golfpályára játszani.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák