Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Morden24 #19 üzenetére

    De akár meg is lehetne fordítani. Ha már ennyit belefeccöltek a koreaiak, akkor akár írhattak is volna maguknak hozzá egy játékot... Nem pedig egy más által nem kevés pénzért fejlesztett játékra telepedtek volna rá, aki lényegében megsütötte helyettük a pecsenyét.

    Azért nem kellene elfelejteni: ha nincs SC, akkor az nem is vált volna nemzeti sporttá Dél-Koreában. És akkor most a bajnokságok szervezői és a jobb játékosok bizony ebből egy megveszekedett won-t sem kerestek volna.

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Morden24 #26 üzenetére

    Az üzleti célokra is használható Office csomagok ára azért szépen meg van szabva, ahogyan a mennyiségi licencet vásárlók esetén sem a karitatív tevékenység a lényeg. Emellett az Office alapvetően egy munkára kifejlesztett eszközpark. Így nem is érdekli utólag a MS-ot, hogy te mennyit keresel a használatával. Az alacsony árképzésű csomagok (Home & Student és vidéke) meg nem használhatóak kereskedelmi célra, ahogy az MSDNAA-s és Campus-os licenccel beszerzettek sem.

    Az SC meg nem ilyen céllal készült. Nyilván azért sem tartalmaz erre vonatkozó utalásokat az EULA-ja, mert nem is gondolt rá senki - még a dél-koreaiak sem - hogy ebből egy sportág fog kinőni. Gondolom az SC2-ről érkező kezdeti hírek hallatán a koreai szervezők is el kezdték dörzsölni a tenyerüket, hogy most az új rész jól fel fogja lendíteni nekik a piacot. Erre nem ez történt a megkötések miatt. Szerintem Ők átverve érzik magukat, a Blizzard által megkárosítottnak. Elvégre nem írta meg helyettük más az újabb aranytojást tojó tyúkot, amihez a felépített infrastruktúrájukon egy vezetéket sem kell odébb rakniuk, pláne nem pénzt fektetni bele, csak a bevételek növekednek. Szóval nem csak a Blizzard számolta el magát, a koreaiak legalább ennyire. Gyanítom, hogy Ők legalább annyira csalódottak, ha nem jobban ,mint a Blizzard. Ha vérfrissítést akarnak majd az általuk felépített "intézményen", akkor bizony kénytelenek lesznek megállapodni a Blizzard-dal. És az nekik nem fog jól esni, mert osztozniuk kell majd az általuk felhasznált szellemi tulajdonból származó bevételeken a szellemi tulajdon tulajdonosával. És hogy néz az ki, hogy rajtuk kívül más is keres ezen?

  • Huma

    addikt

    válasz Morden24 #44 üzenetére

    A Földet azért tesszük tönkre, hogy a többség éljen jobban.
    A föld népességének 90%-a rosszabbul él mint egy átlagmagyar.

    A benzin már rég nem létszükséglet. Csak azért használják mert néhányan betegre keresik magukat rajta.
    Szóval igen. A légszennyezés nagy része nem a szegények bűne.

    Egy vállalatnál olyan, hogy "emberséges" nincsen, mivel a vállalat nem egy természetes, hanem csak jogi személy.

    És a jogi személy mögött ki áll? Emberek.
    Ez kb olyan mintha elnevezném a kezem jogi személynek aztán megölnék vele valakit. Nem én tettem, hanem a kezem.
    Ez szerintem nem hatná meg a bírót.
    Nem kell hagyni hogy megtévesszen ez a jogi személy mizéria. Az csak egy kitalált alak ami mögé valódi emberek rejtőznek a felelősség elől.

    Itt hosszútávú befektetésekről van szó, amik egymást finanszírozzák.
    Ha hosszú távra terveztek volna akkor rájöttek volna, hogy hiba kihagyni belőle a LAN-t. Én ezt már kb 2 évvel ezelőtt megmondtam amúgy.

    Azon csodálkozom, hogy a bnet még miért nem fizetős.

    Amúgy meg volt valami interjú az egyik vezetővel ahol elmondta, hogy ha tehetné akkor sokkal drágábban adná a játékokat mert szerinte túl olcsó. :C

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Morden24 #53 üzenetére

    Mutasd kérlek azt a statisztikát, ami azt állítja, hogy a rákos megbetegedések aránya globálisan 50%.

    Nem gondoltam, hogy te mindent szó szerint veszel. Ezt költői túlzásnak hívják.

    De ha ettől jobban érzed magad akkor pontosítok. A nagy környezetszennyezésnek köszönhetően többszörösére emelkedett a rákos és allergiás megbetegedések száma.

    Pont a környezet védelme leginkább nem a vezető rétegen múlik, mert egyik sem tudja meghatározni, hogy a lakosság mekkora mértékben pazarolja az erőforrásokat, max. jól megemelheti az ezeket sújtó terheket.

    Erre valók a törvények és a szabályozások. Az állam feladata, hogy rávezesse azokat az embereket a környezettudatos életmódra aki amúgy nem törődnének vele.

    A köcsög műzölddel kapcsolatban, csak azt tudom mondani, hogy ha mindenki úgy gondolkodna mint én akkor ma már abban az utópiában élnénk amit az előző postban írtam.

    Amúgy csak hogy tisztába legyél vele egy átlag amcsi kb 3-szor akkora ökológiai lábnyommal rendelkezik mint egy átlag magyar.

    Pontosan tudom, hogy milyen az üzleti élet. És azt is, hogy az üzletemberek nagyrészét ki kéne lőni a napba és akkor mindenki jól járna.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • HaaS

    addikt

    válasz Morden24 #87 üzenetére

    De jó, ebben a háeszedben nincs benne, hogy geci:D! Már kezdtem unni:)!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák