Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz #65675776 #37 üzenetére

    OK, igazad van: megnéztem és a professzionális programok ára tényleg egy más kategória (pedig nekem a 35 font is elég soknak tűnt már, mondjuk legalább nem kell hozzá havidíj mint WoW-hoz :D ). Viszont mégegy paraméter (csak hogy ne legyen annyira egyszerű mégsem): meglátásom szerint sokkal többet értékesítenek egy játékprogramból mint egy professzionális szoftverből, ami azért kiegyenlítheti az árazás különbségeit.

    Reklámérték alatt nem SCI vagy SCII-re gondoltam, hanem SC-re mint brand-re. Mint pl Warcraft, függetlenül hogy I, II vagy II, vagy WoW, ha egy negatív hullámokat verő húzás kijön valamelyikre, az a brand értékének árt, úgy általában.

    Lehet hogy tényleg az lesz amit írsz és a Blizzard tényleg becsúnyul és ronda nagy kövér díjakat számít fel. De vannak más lehetőségek is: pl Korea elmegy és felcsippent egy másik RTS-t (azért van egy pár), vagy ne adj isten írnak/iratnak egyet. Szerintem a Blizzard nincs monopolhelyzetben, "ő" itt egy szolgáltató, "aki"' a vásárlóiból él. Törekvésit megértem, viszont módszereit szeretni nem tudok...remélem változtatnak rajta mert igenis számít a "köz" véleménye, és mert a termékeiket zseniálisnak tartom (pedig a Diablo nem is jött be)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák