Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    válasz ollie #64 üzenetére

    És it olyan érzése van az embernek, ennél akijelentsénél, hogy BMW-vel jársz, nincs pénzben hiányod.
    Ne mond, hogy ha te is annyit keresel mint az átlag ember, 100nettót és abból eltartod a csakádod a feleségeddel, élettársaddal tehát havi 200.000ft-ból fizetsz mindent, gáz tv, net, stb.. eszel, és benzinre is van pénzed + kitudsz adni 16k-t a COD 6-ra.
    Ha meg nem ez a helyzet, hanem csak nem érdekelnek ezek a játékok akkor meg nincs értelme, annaok hogy te mondasz véleményt.
    És ha belegondolsz egy értelmes gép+monitor,beviteli-kiveiteli eszközök 300k és akkor még jól kijöttél, + egy értelmes tv, + házimozi 200k az 500k összesen, és akkor félévig melóztál érte, és semmi mást nem fizettél. Ha már megvannak ezek a cuccok, akkor miért ne játszál olyannal amit "nem érsz el". Igen jólenne minden játékohoz lenne demó, nem kéne 1 évet várni arra hogy 5ezerért megvegyem az 1 éve gameket, amik lefutott játékok, esetleg már az oprendszereddel sem kompatilisek. stb....(igaz az utolsó az nagyon ritka).
    Én pl imádom a Counter Srike-ot 1.6ozok 2éve, és nem játszottam a source-al mert rohadt drága, sőt bevallom 1.6 is nonsteames mert egy olyan minpségtelen játékra nemfogok 4000ezer forintot kiadni, jó az egy dolog hogy most 2000-ért megkapom a CD-kulcsot.
    Most igen, átáltam source-ra, mert aSteamen levolt akciózva, annyiért megérte. De 1éve azt is 8-9 ezrekért lehetett kapni.. kicsit elvoltak szálva az árakkal.

Új hozzászólás Aktív témák