Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz ollie #692 üzenetére

    Hát én remekül elvoltam bakelitlemezekkel és kazettákkal. :P Leegyszerűsítve: egy analóg képet/filmet nagyíthatsz akármeddig, de digitálist nem. Amúgy meg kit érdekel a TV, amelyben a filmek legalább 2/3-a nem is látszik, mert még ha véletlenül széles módban adnak valamit, az sem a mozi képaránya? :F :N

    Amiket a warez okainak feltüntettem, azóta létezik, amióta a warez, mi több, régen több volt, hiszen a legtöbb játékot egyáltalán nem lehetett beszerezni (ma sem nagyon lehet sokat, Oblivion után futkozók mesélhetnének erről :DDD ), net meg egy-két üzletben volt max, ahol a boltos srácok letöltötték, és pár száz Ft-ért árulták pult alatt.

    Figyu, az emberek többsége olyan, hogy ami tetszik neki, azt megveszi. Én már attól arra gondolok, hogy nem fog tetszeni valami, ha a vásárlására bármi módon kényszeríteni akarnak.

    Crystalheart: Ezt ne annak magyarázd, aki képzett zenész (és van fogalma pl. az al- és felhangokról, amelyek végtelen skálát alkotnak még egy egyenes szakasz alatt és felett is), mellesleg abszolút hallással verte meg a sors. :P Éppen erről beszéltem, hogy a matematikus számára csak maga a hang létezik, annak kiteljesedéséről meg halvány fogalma sincs (főleg arról, hogy ha nincsenek kódolva ezek a kiegészítő hangképek, akkor más környezetben hallgatva még csak hasonlóan sem fog szólni a zene, mint eredetiben). De nagyon OFF-ba mentünk már ezzel.

    Miért nem kértél ügynöki jutalékot? :F Ahány alaplapot, procit, VGA-t, játékot én utánam sokan megvettek, én is gazdag lehetnék. :U

    D1Rect: Hát éppen ez a bibi. Régen játékosok készítették a játékokat, maguk is élvezték, és azok is, akiknek készült, ma meg kijön egy rakás programozó-robot az egyetemekről, és nekiállnak "játékot" készíteni, miközben éppen a lényegről nincs halvány fogalmuk sem. De remekül élveznek arra, ha a vásárlókat szopatják tömeges csalással a játékaikban, éppen, mert valójában képtelenek jó programot írni. Elég csak a végtelenbe scriptelt ellenségekre (pl. CoD4-5, a 6 szerencsére megint jó lett, leszámítva a mentés konzolidióta hiányát) gondolni, amellyel az AI-t "pótolják".
    Azért sem fizetek, hogy valaki elagyabugyáljon az utcán. ;)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák