Új hozzászólás Aktív témák

  • TavariS85

    csendes tag

    Szánalom...remélem előbb-utóbb ugyanúgy fogják büntetni, mint a lopást, mert ez tisztán az, mondhat bárki bármi hülyeséget és védekezhet a legidiótább kifogásokkal, hogy "nem okozok nekik kárt, mert ha nem lenne warez akkor nem venném meg, szóval rajtam nem buknak pénzt", vagy a "bezzeg ha 4000 forintba kerülne és nem ezercsilliárdba akkor tuti megvenném". Ők azok akik soha a büdös életbe nem fizetnének érte kerüljön akármennyibe, ha mellette ingyen le tudják tölteni. Ahogy egy magyar rapper gyerek mondta az egyik számában(a lemezéről): "..ha száz forintért adnám, akkor is lenne, aki inkább ötvenért üres cd-t venne..." tökéletesen igaza volt, ez a kőkemény magyar mentalitás, persze tőlünk nyugatabbra is előfordul. Mit tehetsz, ha becsületes akarsz maradni?
    Ha kevés pénzed van, veszel évi 3-4-5 új játékot rögtön kiadásakor, vagy féléves -1 éves játékokból háromszor ennyit, ami azt hiszem bőven elég egy évre, feltehetően ha nem 5 óra alatt végigvihető szarokat veszel.(Ezáltal is arra ösztönöznék az emberek a kiadókat, hogy normális játékba feccöljék a pénzüket) De lehet rendelni külföldről is jóval olcsóbban, ami nem nagy ördöngősség, konzolosok ezer éve csinálják már, és sokat lehet rajta spórolni. Már meg sem említem hogy akár cserélni is lehetne a megunt játékokat, ami szintén régóta bevált dolog a konzolos közösségekben, bár pc-n valóban lenne pár akadálya a steames értékesítés és a cd kulcsos multis rendszer miatt, de ennél bonyolultabb dolgokra is találtak már megoldást.
    És még mit tehetnél, ha nincs rá pénzed? NEM JÁTSZOL VELE. Na bumm, emberek ezrei kibírják nélküle, a számítógépes játék nem tartozik bele a Maslow piramis legalsó lépcsőfokába, egyáltalán nem fiziológiai szükségleted, keresel más szórakozást amiért hajlandó vagy fizetni(és minden másért persze kötelező fizetni). Vagy kimozdulsz otthonról és sportolsz, tudom ahhoz meg cipő kell...no comment akkor lopj azt is.
    Az meg arcpirító pofátlanság, hogy valaki megveszi tizenezer forintokért a játékot, a sok warezmatyi meg feljön és röhögve benyomja a csalásokat mert ő úgyis leszarja ha banolják, úgysem fizetett érte. De már csak az a dolog is igazságtalan, ha valaki fizet érte, erre szánja a pénzét és lemond másról míg a többiek erre nem hajlandóak pénzt adni, de bezzeg az alkohol mehet dögivel azért nincs annyi amennyit sajnálnának. Jahogy akkor töltsem le inkább én is torrentről meg mindenki más? Any*tokat, aztán majd játszhatunk pár év múlva az aknakeresővel mindannyian, mert az marad csak ingyenes. Ja bocs, az eredeti windowst már inkább hagyjuk is, így is baromi hosszú lett ez a komment....cu@prison

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák