Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    Az hogy is van, hogy 200/200 hp/armorral, 65-ös rakéta/46-os LG kombótól nem döglik a csávó, én meg zsinórban? Tudom, QL-ben nem létezik csít, meg minden, de akkor is érdekes, főleg, hogy a csóka következetesen otthagyta az összes armort annak ellenére, hogy csak ketten voltunk az egész kib**ott pályán. Kb. halál mindegy volt mit és mennyit, milyen accal eresztek rá, 4x sikerült megölnöm ha jól emlékszem. 1x olyan is volt, hogy 200/200 plusz rajtam volt az a sárga szar, amivel a magmában lehet mászkálni. Természetesen 2 lövés és döglöttem, hogy öröm volt nézni. Ő nem. Valószínűnek tartom (kizárásos alapon, mivel csít nem létezik, mint az köztudomású) hogy Rapha, Cypher és Evil genetikai örökítőanyagából összetákolt, mentálisan (csak) QL-re kondicionált, feljavított kéz-szem koordinációval rendelkező, beamfetaminozott mindenható mutánsfélisten prototípus lehetett a drága. Úgy éreztem imád lelőni. Remélem boldogan tér nyugovóra a sztázisfülkéjébe. Meg azt is, hogy távollétében valaki telib**szta kryptonit-al, meg egy alien kesztyűvel, amibe dumálhat és az egészet rákötötte egy nakvadah kapurobbantóra. Boldog harácsonyt mutáns :R

Új hozzászólás Aktív témák