Új hozzászólás Aktív témák

  • szabferi

    tag

    válasz daninet #6644 üzenetére

    Igen, ncoreról :)
    Időközben megoldódott ahogy irtam is fentebb.
    Mostmár csak egy hasfájásom van Plexxel... SRT feliratfájlok kezelése... (mondjuk pont emiatt kezdtem el cseszkődni is vele).

    Valahogy rá kéne vennem hogy ne foglalkozzon az MKVban embedded feliratokkal, csak azzal amit én external mellérakok. Valamilyen oknál fogva a TVn csak azokat a feliratokat választhatom azmik az MKVban vannak, a mellette lévőket nem mutatja meg.
    Biztos hogy NEM a TV hibája, mert a jó öreg serviioval nem volt ilyen gond, ott látszottak a külső és belső feliratok is és váltogathattam kedvemre...
    (csak sajnos serviót arm64 architektúrára nem találtam. a TS-230 meg az..., nem is értem, mi ez a sok armx19, armx31, armx41, és hogy miért nincs arm64 :D )

    A vicc az, hogy a plex saját lejátszója a böngészőben meg látja, sőt mivel beállítottam hogy legyen magyar a default (és ennek megfelelően átneveztem az SRT fájlt is), azzal is játssza le. a TVn meg váltogathatok a dán/holland/svéd ... nyelvek közül (mert ezek benne vannak az mkvban), a magyar meg sehol...


Új hozzászólás Aktív témák