Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harusakura1

    tag

    válasz sztanozs #2339 üzenetére

    Úgy tervezem, hogy itt maradok egy darabig azért, mert jól néz ki a cv-n a cég neve, de 2 vagy max 3 évnél tovább nem éri meg, mert emelni nem szoktak olyan nagyot, ha egyáltalán kapsz. Három év tapasztalattal, meg azért már szerintem ha nem is olyan sokkal, de jobb fizetést kapnék.

    Az igazság az, hogy javazni akartam már amikor diákként idejottem, de inkabb elfogadtam ezt a lehetőséget, mert le akartam tudni a szakmai gyakorlatomat is.

    Lehetőség van mozogni cégen belül, ráadásul a részlegünknel van másik csapat akik javában dolgoznak, de nyilván az elejen most nincs lehetőségem még, meg elég hülyén is jönne ki :)

    Az a baj az ML-el, hogy azért eléggé az elején vagyunk még neki szerintem, és most nagyon matekos, ha érteni is akarod, hogy mi miért mukodik/nem működik. MSc-t nem hiszem, hogy bevallalnam csak ezért.

    A management stb. lehetőség nem tudom mennyire játszik nálam. Szeretek csapatban dolgozni, de most nem lennék felkeszulve arra, hogy több emberre kelljen figyelnem. Lehet ez is változik majd ahogyan öregszem.

    Megdobállak vadkörtével!

Új hozzászólás Aktív témák