Új hozzászólás Aktív témák

  • vm93hun

    aktív tag

    Update: ez történt eddig:

    - Töröltem a mentést
    - XMB-ben a maximális felbontást 720p-re állítottam.
    - Patch megmaradt

    Elindítom a játékot, Nem-mel válaszolok annál a kérdesnél, amikor felkínálja az Autosave funkciót, a beállításokat hagyom alapértékeken. A harmadik küldetésig minden hibátlanul ment, ekkor már elkezdtem a finomhangolásokat elvégezni (Stick érzékenység, Felirat, Aim assist beállításai, stb). Nekiállok a negyedik küldetésnek (Welcome to Armadillo, USA), végigmegyek az útvonalon, orvosi rendelőből megveszem a cuccot, sikeresen véget ér a küldetés és......
    Kezdődik újra a b***akodás!

    Tehát ha előhívom a pause menüt, akkor megint ugyanúgy üres, és semmit nem lehet csinálni.

    Viszont most azt véltem felfedezni, hogy ha Armadillo-ba belépek, akkor a BD meghajtó nem kattog többet, és ilyenkor mindenféle glitch előjön, pl: a lovakon keresztül tudok menni és nem tudok felmászni rájuk, a korábban említett Pause menü bug, ha a marshall küldetését akarom elkezdeni, akkor vagy végtelenségig tölt, vagy eltűnik az UI és nem reagál semmilyen kontroller bevitelre.

    Létezhet az, hogy a lézer megakad a karcban, kifekteti a meghajtót és emiatt inaktívvá válik az egész játék???

    Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

Új hozzászólás Aktív témák