Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bwoay #7452 üzenetére

    Még mindig nem érted. Az a bosszúság, hogy nem telik el úgy év a 3 éves garanciaperiódus alatt, hogy ne lenne szervizben a géped. Nekem már ez önmagában bosszantó, mert akárhogy is készül el hamar, nem kell vele rohangálnod, van 2 hét, amikor ha szeretnéd, ha nem, de nem tudod használni a gépet. Mivel nem lakok olyan messze a Sony egyik központi szervizétől, ezért nekem édesmindegy, hogy jön-e futár, tovább tart megvárnom, meg alkalmazkodnom hozzá, minthogy fél óra alatt megjárom az utat gyalog a géppel a hónom alatt oda-vissza. Ráadásul ad cseregépet is. Ennél nekem jobb nem kell, de remélem, hogy 3 év alatt nem is lesz szükségem még erre a fél órás sétára sem.

    Jó, tudom, aki vidéki, annak más a helyzet. Na ezért (is) jó pöstinek lenni.

    ...és ez teljesen más dolog, mint amiről Peat:) kollégával vitáztunk, mert az Xbox360-ak meghibásodása tényleg nem anyagfáradásra vezethető vissza, hanem egyértelmű konstrukciós hibára. Na, ez nekem is baszná a csőröm. Továbbra is fönntartom, hogy az szerintem más, ha egy gép (tárgyilagosan Gebriel PS3-a) napi 12 órát megy másfél évig és úgy fikkan meg.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák