Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Azért nem akartam off halmazt létrehozni,csak megjegyeztem milyen frappáns a DS2 alcíme :D
    Egyébként Árpi és fausto írja jól,ezekkel a remastered játékokkal ez a legnagyobb baj,hogy baromi drágán adják ugyanazt a játékot ami xy évvel ezelőtt jött ki,pedig amúgy megegyezik mindenben a kettő,csak ugye a remastered "szebb". Múltkor láttam egy képen pl. a GoW 3 HD 40 dolcsi lesz,ugyanennyi volt a Saga is amiben mind az 5 játék benne volt (az Ascension akkor még nem jött ki)...

    (#66656) jer1cho: Én is akarok lassan PS4-et,de közben a PS3-at is meghagyom mert mivel nem megjelenés napján vettem a konzolt sok bepótolni valóm van. Sőt még egyébként van egy-két PS2 játék is amivel játszanék. Csak az a fránya idő :D De most PS4-re is csak pár címet tudnék felsorolni ami miatt érdekelne,meg majd az Uncharted 4 ami miatt igazán akarok. Szélesebb körben játszom,több minden érdekel,de PS4-en még kevés az ami most van szerintem,legalábbis az új "igazi" játékokból,mert amúgy a háromnegyede a gépnek csak indie meg remastered... PS3 meg lehet gyengén kezdett de aztán beindult rá 1-2 évre,a PS4-nél nem nagyon érzem ezt.
    Ja és hogy belekössek az Only PS4 listádból csak 9 igazán exkluzív ;] :D

    Mondjuk egyszer lesz PS4-em én is megveszem a Darksiders 2-t megint,de csak azért mert imádom azt a játékot és kell a gyűjteménybe :DDD :DDD

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák