Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz Sirandrish #64347 üzenetére

    Persze kettő különböző nézőpont.

    Nekem megfelel külön profil. Ha egy játék van rajta, akkor egy, elfér. ~20 profil lehet egyidejűleg a gépen.

    Van olyan hogy megtetszik valami, és azt megveszem, általában ezt is külön accra veszem, ha véletlen kell valakinek, utólag is oda tudja adni a felét, vagy ha ő is hasonlóan vásárol mint én, akkor cserébe tud adni másik accot, amin szintén van egy két játék...

    Nem mondom, az én példám meglehetősen szélsőséges,(nem mindenkinek van kedve ezzel szórakozni) viszont, így lehet okosan, és relatív olcsón játszani.

    Hosszú távú közös acc dolog, meg necces ahogy te is írtad, vagy rá vagy "kényszerítve" arra hogy felesben vásárolj, vagy ha nem fizetsz bele, és helyette más játékot veszel az már kicsit másabb, vagy ha bele se fizetsz..

    Kompromisszumokat kell kötni, én úgy vagyok vele, azt a pénzt amit új lemezes játékon buknék, annyit nekem megér hogy "örökre" megmaradjon digitálisan.

    (Mert én ha megvenném 20kért a játékot, biztos nem tudnám megállni hogy ne adjam el vagy cseréljem el. 4-5 ezer forintra meg azt mondom egye meg a fene, de csak olyat veszek meg amire tényleg vágyok is.)

Új hozzászólás Aktív témák