Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz james001 #46346 üzenetére

    Nekem egy "telivér" Burnout kellene, de nagyon :U Szerencse, hogy a Paradise időtálló... Nem játszottam sokat még a Most Wanteddel, de már most látom, hogy mi a baj: a Burnoutos elemeket próbálták vegyíteni NFS-es irányítással. Azaz ugyan úgy n+1 módon viselkedő kocsik vannak, amiket hol itt, hol ott nehezebb irányítani. Vannak éles kanyarkanyarok, szűk egyenesek. Ez Paradise Cityre nem volt jellemző. A Burnouténál valamivel reálisabb irányítás miatt nem lehet csak úgy valakit nekikoccintani a szembejövő forgalomnak vagy felkenni a szalagkorlátra, neeem. Lelassultok, te húzod a rövidebbet. Nitróval se lehet csak úgy Road Rage-ezni, ellenben egy Burnoutban pont ez volt a lényeg, hogy háromszázzal nekikentem egy oszlopnak a delikvenst. De itt lassan gyorsulunk, a nitró nem lök akkorát, stb. Nem véletlen maradt a Burnout veszettül árkádos, mert ez csak így működik. Lásd: Most Wanted...

    De a francba is, csak elvagyok ezzel.

    @ldave: valahogy én inkább GTA-ba fektetem a pénzt, lehet jobban megéri.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák