Új hozzászólás Aktív témák

  • karakpecze21

    senior tag

    válasz DM-Fan #29519 üzenetére

    Leírok akkor mindent tövéről-hegyére.

    Ma néztem ki itt PH-n egy Joy-t, ami zsír új és elvileg eredeti is.Bementem érte Pécsre és meg is vettem.
    Rendes dobozos verzió, nem volt kibontva, én nyitottam ki.A dobozában kábel nem járt hozzá és nekem sem volt otthon olyan ami PS-hez járt, de másik olyan ami jó a Joy-ba több darab is.

    Bekapcsoltam a gépet, mindjárt működik is szépen (látja a PS), de mindjárt az elején írta, hogy le fog merülni.Mondom oké semmi baj rá is dugtam töltőre.Mikor rádugtam, akkor láttam, hogy elkezd villogni és kb.3-4mp után abbamarad, azaz nem tölti.
    Nem tölti se PC-n se Konzolon.Egy deka töltést sem vesz fel.
    Ha Konzolra dugom a töltőt, akkor tudom használni úgy mint egy vezetékes joy-t, de amint lehúzom kikapcsol, nem veszi fel a töltést és nem is villog, hogy töltené.

    Reszetelni már próbáltam számtalanszor, de az istennek nem megy.Próbáltam tölteni már egész rövid kábellal is, de azzal sem jobb a helyzet.

    Beszéltem a gazdájával, azt mondta visszaveszi, mert nincs másik Joy-a.Azzal az a baj, hogy kb. 2500-3000Ft volt az utiköltségem + akkor most még a postaköltség ezt akkor buktam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák