Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Dorian #67826 üzenetére

    Hát, engem mondjuk izgatott, amikor átmentem az abszolút hifi-őrült ismerőshöz és majd' magam alá csináltam a gyönyörtől, mikor berakott egy igényesebb zenét és olyasmit is kihallottam arról a lemezről, amit soha máskor. Én is próbálok minőségi hangrendszert fenntartani és állítom, hogy mozira már kellően jól is szól a dolog, de zenei téren még nem vagyok elégedett a rendszerrel és ennek elsődlegesen forrás- és erősítő okai vannak. A forrásoldalt a közeljövőben fogom kipipálni egy bakelit-lejátszóval, az erősítő meg még a jövő zenéje.

    De visszatérve: az említett hifis ismerős maga mondta, hogy ő speciel simán elismeri, hogy a legtöbb vakteszten úgy hasalna, mint a szél, pedig tényleg olyan rendszere van, hogy az átlagember el sem tud ilyet képzelni, nemhogy találkozna ilyennel életében. És mégis tudja, hogy bizony ő is lazán benyalja, ha egy minőségibb mp3-at tolnak az arcába és ezt el is ismeri. De azt mondja, hogy ezzel együtt is örül a saját rendszerének és ott viszont tudja, hogy amit jónak hall, azt valószínű ténylegesen is azért hallja jónak, mert az is. Na, az ilyen emberekre tudom azt mondani, hogy korrekt a hozzáállás és nem fikáznak mindent élből, amin nem hétszámjegyű az árcédula - mert ő maga is hallott már fillérekből összerakott rendszert úgy szólni, mint az álom. Sajnos erre az iparágra brutálisan igaz, hogy a vételár igen jelentős hányada a név.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák