Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz Snike #135174 üzenetére

    Nehéz eldönteni, több lépcsőben érdemes a kérdést vizsgálni:

    - Egyrészt amit .Lnb is ír, hogy a PoE ingyenes, PoE 2 jön idén szintén ingyen és objektíven szemlélve egy jobb játék bármilyen szinten is játszod.
    - PC-n a Last Epoch feleannyiba kerül és szintén egy overall jobb játék(nak mondják), jönni fog konzolra, de megjelenési dátum nincs hozzá.
    - Nagyban függ az endgame milyenségétől és minőségétől, illetve a szezonok felépítésétől és a feladatok milyenségétől. Nyilván grindfest lesz, de van fun grind és van nem fun grind. Na most ha a játék maradéka is olyan lesz, mint ez az első terület meg az Act I és ezekben a repetitív, szar dungeon-ökben kell a dobozokat cipelni a piedesztálra, hogy aztán a folyton eliszkoló pók bosst üldözhesd egy kamrában egy melee karakterrel akkor az hardcore nem fun grind és rövid úton ki fogja égetni a játékosokat.
    - Nagyon nehéz megítélni a karakter balanszot és itemizationt és őszintén szólva a Blizzard sem látja át a teljes képet, ezért is kell két hétvége is nekik szerintem. Rengeteg a loophole, broken build, Sorcerer két képernyővel arrébbról ötször akkora dps-szel gyakja a bosst, mint én a barbárral, ahogy bent állok a tökei alatt a savas, véres, szutykos dzsuvában és esek-kelek közben a mértéktelen aoe dmg-től. Szintén nem fun.
    - Rengeteg apró probléma van a játékkal a mobiljátékos és unintuitive UI-tól kezdve konkrét bugokig. Nagyon gyenge minden interakciós felület, nyűg a térkép használata, sok fontos nézet rendesen el van dugva valamiért.
    - A szinkron remélem nem végleges, mert ugyan vannak jó hangok, de nagy részük horribilisen amatőr, ahogy a hangkeverés is.

    Cserébe remekül néz ki és jó a játékélmény. Nehéz megfogalmazni, egyszerűen jó érzés volt a bétában kóborolni, ütlegelni, karaktert fejleszteni, ügyes-bajos dolgokat megoldani az NPC-knek, dungeon-öket pucolni úgy az első féltucat alkalommal, aztán mikor a maradék húsz ugyanolyan volt, akkor már kevésbé volt jó érzés. Fasza a shared open world, jó volt a world boss meg érdekesnek tűnik a sztori.

    Szóval na, nehéz ügy, mert drága és Blizzard. :D
    Érdemes lehet néhány összefoglaló élménybeszámolót nézni a bétáról, én annyira nem vagyok otthon a hack&slash műfajban, viszont Kripparrian, Asmongold, MrLlama tökig benne vannak és jól összeszedték a véleményüket szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák