Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz LendvaiFeri1 #24149 üzenetére

    Szerintem nem lesz új pálya. Eleve a játékosok száma csökken ha csak minimálisan is, másrészt már így is vikendi-n a kutya sem játszik mert ha belegondoltok már most 1 pálya esetében is van solo, duo és squad lehetőség és ugye fpp és tpp is tehát ez már eleve 6 lehetőség. Ez még 4 pályával megszorozva már 24 lehetőség tehát csak ahhoz hogy az összes lehetőségbe elinduljon 1 kör már durván 2400 játékos kell. Persze a többi kört már lehet indítani az elöző körből kihullott játékosokból is de ebben az esetben is több ezer játékosról beszélünk hogy mindig indulhasson 1 kör és ugye egy újabb pályával még több felé kéne játékosokat biztosítani. Plusz 1 új pálya elkészítése azért elég nagy munka míg az új skinek elkészítése sokkal kisebb és ugye abba van a pénz. Én most a 6k pont végett elég sokat játszottam és elmondhatom hogy édes mindegy milyen skint dobnak piacra veszik a játékosok mint a cukrot. Még csak új pálya sem kell hozzá hogy ahhoz passzoljon. Szóval szerintem max a pass-ok fognak érkezni a játékokhoz meg 2 pass közbe a skinek.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák