Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kalos7 #6260 üzenetére

    Évente jön ki egy újabb típus. Az utolsó számjegy az évet jelöli... pontosabban évente 1-el nő.

    Én nem akarlak meggyőzni, hogy ne vegyél gari nélkül több éves TV-t. De ha kérdezel és nem ajánlják, akkor teljesen mindegy, hogy a Philips egyébként milyen.

    Az új Philipsek egyébként a bennfentesek szerint sem azok már. A Philips eladta a TV-s üzletágát. Én most kiváró állásponton vagyok, nem ajánlom baráti körben. Ott egyenlőre a többségenek elgendő egy 6000-es SAMU. Megvárom, hogy az új cég, hogyan viszi tovább a márkanevet és a fejlesztést. Nyugaton egyébként a Philipsnek' jóval nagyobb tortája van, mint nálunk. Nálunk a pénztárca kisebb és ezért csak Samsung-ra futja, vagy nagy TV-kre alacsony szériászámmal, ami több évvel le van maradva az aktuális képalkotási színvonaltól.

    Ha hagyományos TV-ről beszélnénk, akkor hidd el, hogy egy régi, jó, megkímélt, nagyképernyős TV-re nem mondanám, hogy ne vedd meg.
    Egyrészt azok élettartama hosszabb, másrészt az már annyira kiforrott, hogy ott a fentiekről szó sincs.
    De nem arról beszélünk. Sajnálom.

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák