Új hozzászólás Aktív témák

  • Vendettahc

    tag

    Sziasztok :R

    Alig két hete megvettem az első OLED tv-met, ami végül egy 65"-s 803-as lett. Mondanom sem kell, hogy parádés készülék, minden pozitívumával ás negatívumával együtt. Eddig nem is volt semmi gondom, azonban hétvégén valamiért elszállt az ambilight+hue. Egyszerűen elvesztette a kapcsolatot a Bridge-el és azóta nem sikerült életre rúgnom. Addig tökéletesen ment, majd gondolt egyet és vége. Mintha háttérbe lett volna valamilyen rendszerszintű (core) alkalmazás frissítés és az elcseszhette. De közbe mégsem, mert már teljesen újratelepítettem a tv-t (újrahangolás), de az sem oldotta meg. Ami még érdekes, hogy a tv play store-ból letöltött Hue alkalmazások felismerik a Bridge-et, megy is vele a teljes Hue ökoszisztéma, de a tv saját ambilight+hue alkalmazással nem :( írtam a magyar supportnak, egyelőre amit írtak nem oldotta meg a problémát, várom a holnapi válaszukat. Remélem javítják az app-ot, ez volt az egyik indok is, ami miatt a Philips lett végül (és nem Pana vagy LG) :(

    Nektek esetleg volt hasonló problémátok ? Illetve az Easylink is furcsálkodik, néha felébreszti az eszközöket, néha nem :F

Új hozzászólás Aktív témák