Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz rbalint88 #74708 üzenetére

    Hát ha nem hétvégére mentek, nem hiszem hogy ordas kultúrsokk éri (ha csak nem mentek piros lámpás negyedbe kurva lesőbe). Amúgy meg péntek-szombat este a belváros szétesik kicsit a bulizók miatt, de semmi extra nincs benne, nem rosszabb mint a pesti belváros.

    A Rijkset ajánlom, a palotát is, a meleg utcát is kötelező végignézni, ha szereted Banksy-t a Momo-ban van egy állandó kiállítás a műveiről, én ezt a kortárs művészetet tudom értékelni nagyon, a négy pötty a vásznon - majd mellette a cím - "Krisztus szenvedése" nem igazán az én világom. Madam Tusseud ott is ugyanaz mint bárhol, viszont egy csatornanézős hajókázásra érdemes befizetni.

    A Vondelpark nagyon szép, a Heineken Experiencet is érdemes meglátogatni. A virágpiac... hát... lehet hogy érdekes lesz neki, de nem akkora durranás.

    Egyetek sokat. Rengeteg jó étterem van ott, a világ minden konyháját felvonultató. Ha érdekel jó indiai, thai, kínai, olasz - vagy épp holland - akkor csak szólj.

    Én Amszterdamba gyakorlatilag hazajárok, olyan mint a második otthonom, és nagyon szeretem.

    Lelylaan állomástól nyugatabbra ne menjetek éjjel, de nem eszik olyan forrón azért ezt az arab negyed dolgot.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák