Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz Mercutio_ #61928 üzenetére

    Egyébként én most pont egy miyata-t rakok össze, lehet az pont neked való lenne :P . Ez is az is meglenne ;]

    (#61915) fi:zi'k: gyakorlatilag igen, ha nincs velem a párom vagy a gyerek. De szerintem nem függ össze a kettő, mármint az autós közlekedés a bringással. Most pl. az jutott eszembe, hogy Szerbiába boztonságosabb volt bringával mint autóval, Románoknál meg olyan mindegy mivel vagy, veszélyben vagy és kész. Szlovénoknál meg ha nem vagy pöcs akkor nincs gond semmivel.

    (#61916) spanyoll nem tudom, hogy az autókezelési rutin mennyire számít, ez már nem az én tudásom. De mint fentebb írtam nincsen saját autóm, így azzal megyek ami van, rendszerint mindig mással, ez nem biztos, hogy jó. Most augusztusban erdélyben egy bérelt 1.2 fiat puntóval voltunk, nála külön megkellett tanulnom, hogy miként vigyem át a hegyeken, annyira harmat gyenge volt. A békás-szorosban konkrétan az járt az eszembe lehet tolni kellene felfelé.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák