Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz #40935168 #399 üzenetére

    No végre képelsz is, már várom, mit sikerül kihozni belőle. :)) Ha tudsz, tolj majd egy werk-et is. ;)

    Az igazat megvallva csak olvasom ezt a tömérdek szövegelést technikáról, hogy így újítunk úgy újítunk, ez frankó az frankó, de nekem már nagyon olyan szagú a dolog, hogy nem kell tudnunk vezetni, csak legyen egy Ferrari a garázsban.
    Én még mindig azt vallom, hogy a technika egy dolog, de ismerni is kell, tudni kell használni. Nekem nagyon nagy példa erre Ropi, ő számomra az élő példa arra, hogy mennyire számít a gépünk, a fények ismerete és alkalmazása.
    Én még nagyon gyerek cipőben járok. Az első évben sikerült addig eljutnom, hogy megértettem melyik gomb mire jó a vázon, meg pár alap dologgal tisztába kerültem. Kicsit sikerült LR-ban is elmélyedni. Mostanában egyre többet igyekszem olvasni helyes kompozícióról és magamon is észrevettem, hogy fejlődöm. Sokszor nézem vissza a képeim és jövök rá mit kellett volna másként.
    Többek között ezért is kezdtem el kicsit hajtani fotóstalis topicot is, hogy minél több minitalit tudjak megszervezni. Jó ötletnek tartom, mert nagyon jó a társaság, és így még kellemesebb egy ilyen szép hobbinak hódolni, valamint lehetőség van a gyakorlattal fejlődni is. :)

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák