Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz #40935168 #302 üzenetére

    A licenszelésnek majd én is utánanézek, nem akarok pórul járni. A saját oldal lenne az igazi, de hát ki akar azzal szenvedni? (én aztán nem) Persze bérelni egy domaint meg egy gépet az nem nagy energia, egy sablon site designt levenni sem, csak ezeket összehegeszteni, meg erre időt szánni...
    Később ugye alap, hogy kéne egy ilyet, plusz barátommal a közös vállalkozás keretein belül ezt úgyis végig kell zongorázni majd, de akkor is ... akkor már inkább fotózok :D

    @(#303) Real_Necro: Esténként olvasok általában, de akkor persze +1 órát kell rászámolni, különben jönnek a 3kor fekszem mert olvasok történetek :D Barátnőmtől is kaptam karácsonyra egy jó kis könyvet, elolvastam 2 nap alatt, aztán még ő érezte magát szarul, hogy milyen rövid könyvet vett :DDD
    Amúgy egy talis dolgot tényleg nem ártana csinálni, csak hát minden hónapban összeszervezni olyanra, hogy mindenkinek, vagy legalábbis 3-4 embernek jó legyen, az nem könnyű, plusz ki vállalná ezt el garantáltan ? (mármint a szervezői szerepet)
    Részemről amúgy nagyon bejön, én elmennék rá, még ha nem is mindig vagyok Bp-en.

    @(#304) Freddy76: Csupa áldozat, csupa haszon. Nincs cigi, nincs könyv, nincs kockás has, de menzakaja sem :D

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák