Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz Studi #27635 üzenetére

    Studi:
    pannon, izé, telenor. De az ársávba esőket - a garantáltan túl kevés ram-osok kihagyásával - ezért írtam oda árral ;) Melyik szolgáltatónál ennyi? Itt, ennél, jóval több mint 30... mondjuk jelen esetben mindegy.

    Tamás:
    megértem, az a baj hogy bennem is vannak ilyenek, de nem biztos hogy az egy modellel szerzett tapasztalatok alapján az egész márkát lehet pozitív nagy negatív kupacba tenni; ld. nálunk egy alapközép Samsung tényleg már elejétől fogva szipiszopi volt (Viki nem kérdezett meg, csak formaterv és ár alapján rábökött a boltban), de a szintén Samsung Nexus S is már szipiszopi, pedig 2011-2012-ben királyság volt, holott akkor se volt tökúj. LG-vel szintén volt szipiszopi, Sony Arc S-sel nemkülönben. Ez a két márka pedig - állítólag - jön föl mint a talajvíz, és az újak sokkal jobbak - de hát passz.
    S3-ból már csak Neo kiadás van ebben a konstrukcióban, 51/61k-ért, nagyon sok. Az s4/s5 még több, még az s4 mini is 32/42k.

    Necro:
    normálisan így vagyok vele én is, csak jelen esetben a rablánc már kész tény, úgyhogy akkor miért ne...

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák