Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Prototípus. Most dobtam össze az előbb. Első tesztüzem:

    Na, mi ez? :) (Nem, nem a sör a kérdés, az Staropramenes pohárban FAXE söröcske :DDD

    Előállítási költsége 0 (nulla) forint volt: a ventilátor bontott tápból való, az azt hajtó tápegység kidobott nyomtató tápegysége, a 20L-es kanna munkahelyi mosogatószer kidobott doboza.

    Gondolom mindenki rájött, szóval ez egy homemade "klíma" :) Hatékonysága még kérdéses, kevés a jégakkum pillanatnyilag, holnap veszek. Nem kell persze komplett szobát lehűteni vele, DE sima ventilátornál nagyságrendekkel jobb és sokkal hallkabb, 1-2 méteres körzetben ezzel a 3db kis hurka akkuval is már bombasztikus a hatása ebben a panelHŐSÉGBEN! :DDD

    Amúgy EZ ihletett.

    Ahogy írtam, ez még csak prototípus, a végső, "gyártásra szánt" verzióm az nagyobb hűtőláda lesz (min. 40L-es), dupla szigeteléssel, 2db ventilátorral, 2-3 "kéménnyel", speciális hűtőközeggel

    Janoska26: nah, a whiskyst én is ismerem, évek óta ő szerelt nekem. Sajnos most az autómat nem tudta bevállalni, kollégáét sem. Meg mondta kerek perec, csak könnyű, egyszerű, rutinmelókat vállal, amikben nincs tutira komplikáció és azonnal látható-tudható a hiba (pl. fékcsere, olajcsere, ilyesmi). Lebabáztak nemrég, meg suliba is jár, meg egyebek... pedig sajnálom, nagyon jó és olcsó volt a srác.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák