Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz78

    tag

    Sziasztok!

    Az alábbi kérdésem lenne:
    A Paypal számlámon lévő - eladásból szerzett összeget szeretném az OTP-s bankszámlámra utalni.
    A Paypalra annak idején a következőképpen regisztráltam be a nevem:
    First name: keresztnév
    Last name: vezetéknév

    Sok helyen olvastam a neten, hogy így nem fog menni a dolog mivel a Paypalon fordítva szerepel a nevem mint a magyarországi számlavezető bankomnál, jelen esetben az OTP-nél. Próbálkozni nem akartam mivel azt írták hogy ilyenkor elég jelentős költsége van a sikerelen tranzakciónak.
    A Paypalon a Profilomban többször próbáltam névcserét kezdeményezni, fel is töltöttem a szükséges dokumentumokat amit kért a rendszer, látszólag minden ok-s volt, de nem lett felcserélve a vezeték és a keresztnevem napok hetek, múltán sem.

    Kérdésem? Kezdeményezett-e valaki mostanában ilyen okból kifolyólag névcserét és ha igen hogyan sikerült mindezt véghez vinni?
    Esetleg valakinek sikerült-e már a fenti sémával (First name: keresztnév, Last name: vezetéknév) a paypal számláról átvezetni pénzt a magyarországi bankszámlájára?

    Előre is köszi a válaszokat.

    "Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

Új hozzászólás Aktív témák