Új hozzászólás Aktív témák

  • lajos001

    aktív tag

    válasz Nordic #543 üzenetére

    Én is így gondolkodom, mert nagyon zavar az, hogy 6 mp-ig nem üthetnek meg és akkor regenerálódik az ES. Egyszer már kipróbáltam a CI-t, de hamar visszaváltottam, mert nem éreztem biztonságosnak.
    Elég sok CI-s buildet nézegettem, de szinte senki sem használta azokat, amiket írtál. A regen. késleltetésre raktak inkább, aztán annyi (itt 100% is csak 3 mp-re csökkenti az időt). Mondjuk majdnem mind 940-es ES testpáncélban szaladgált 8e fölötti ES-sel.
    Esetemben a life leech felejtős mivel nem tudok magam sebezni. Arra gondoltam, hogy rákötöm a l. leech-et a totem+spark+faster cast. combora és csodálkoztam mikor egy cseppet sem regenerálódott az életem. Mint kiderült a totemek gyógyultak :-D
    Esetemben csak a life regen. segítene, olyanom viszont nincs.

    Más.
    Kicsit hitevesztett lettem cruel Dominus-szal való küzdelem miatt. A második formáját sehogyan sem tudtam leverni. Már majdnem elfogytak a portal tekercseim annyiszor meghaltam (nem is számoltam, de 20 fölött volt). Csodával határos módon sikerült lenyomnom, amikor közém és a totemek közé került és nem foglalkozott velem csak a totemekkel. Persze alig győztem őket pótolni, de végül bedobta a kulcsot. Mercin soká fogok vele találkozni azt hiszem......

Új hozzászólás Aktív témák