Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    kiesett az első ex....T2 kék...vitces ez a játék, T10 körül tartok jól haladok köszi a sok isntrukciót, pár újabb kérdés :R

    1.) sacrifice dawn, dusk stb. ezeket hozzá lehet adni a mapokhoz is, ilyenkor mit csinálnak? Van értelmük? Magukban is nyitnak portált, de túl sok értelmest még nem szedtem ki onnan.
    2.) gyűlnek mostmár a delirium orbok, amikor berakom öket ugye alapbol szürke pályát kapok, hogyan jutok hozzá a jutalomhoz? mindent le kell ölni vagy mit kell csinálni?
    3.) mire való a the doctor? most esett 1 kártya a 8ból rákerestem és 17 exa az ára gondolom az itemnek, mégis miért ér ennyit? doulingos önképzős angolom van, ha jol értem beenged Headhunterhez? és egy kör ér 17 exát? mi az istent dob az? ;]
    4.) van valami amivel a droppot tudom növelni ha esetleg gusztustalan farmmolásba kezdenék, currency, div card érdekelne. Látok scarabot amivel több kártya esik currencyre van valami hatásfokozó?:) vagy elég ha a mapot feltornázom az egekbe?
    5.) ezek a prémiumok meddig érvényes map tab pés currency ugysejtem ezekre van a legnagyobb szukségem, mert nincs hely...:D
    6.) azt egyébként lehet tudni miért nem akarnak egy aukcios házat mert a kereskedés nagyon időigényes
    7.) mekkora a max itemlvl?100?

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák