Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    válasz brunnehilde #20969 üzenetére

    Ez a második buildem, amit itt látottak alapján csináltam meg (az első Plazmacucci nekromantája volt, a mai napig azzal játszottam főleg), és hát mit ne mondjak ez is "b.szó" :C nem nagyon bírom a melee karaktereket, de az hogy elsőre lement az über lab úgy, hogy fel se fogtam, ilyen még nem volt. Másodpercek alatt kinyiffant a boss.. Standardon raktam össze a karit, majdnem mindenem megvolt hozzá kivéve a cipőt sajna, az nincs, rohadt drága, a mostani liga meg kimaradt, így abban se tudom megvenni hogy majd átvigyem.. enélkül is sose jutottam szinte T14 mapok közelébe, itt meg darálok mint a gép (ja és még a hat link sincs meg a páncélon.. mi lesz ha sikerül hat linkelni, és a cipő is meglesz.. teljesen másképp nézek a játékra. A bányában sosem látott mélységekbe jutottam, a szindikátus tagjai meg se bírnak ütni, elképesztően bitang ez a build.. Persze erősen casual vagyok, kb addig nyomom míg van kedv idő meg türelem,és ez véges, de ilyen közel sose jutottam az igazi endgamehez.. elképzelhetetlen volt idáig, hogy az elder bossai úgy hulljanak mint a legyek, eldert is csak a fentebbi karakterrel tudtam ülni, tovább sose jutottam, ezzel lement elsőre.. persze sokaknak ez rutin, nekem ez hihetetlen eredmény.. Szóval gratula, ez valami hihetetlen jól sikerült, nyilván aki jobban ért a játékhoz, még jobban tudja értékelni amit csináltál. Jelenleg csak a cipőt lesem, lesz-e eladó majd a liga végén ha áthozzák a cuccokat a népek, addig sztem végre kimaxolom az atlast :D

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák