Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni!
    Vidéki kisváros, telefonos internet ( 2x2 ér, 40 mega/s sebesség) Telekomos router/modem.
    Ez a kiinduló pont.
    Innét egy TP-Link WDR3600 - N600 routerbe kerül a net UTP kábelen keresztül. Ez gyakorlatilag a házi médiaszerverem is. Két 1 terás vinyó, DLNA, Torrent.
    UTP kábelen Két TV, egy PC csatlakozik rá.
    Wifi-s eszközből azt se tudom mennyi van!
    1 db. PC, 1 laptop, 5 telefon, 1 reaper (kertes ház, ebből lesz még egy)
    Háztartási gépek közül is nagyon sok használja a wifit, telefonról vezérelhetem a klímát (4 db), sütőt meg még nem is tudom mit. (amit az elműlt években vettem)
    Anno azt mondták a router biztonsággal 4-6 eszközt tud kezelni. Egyenlőre kisebb lassulásokkal bírja.
    Még a közeljövőben biztosan fog kapni 2 vezetékes, és egy wifi-s eszközt, és szeretnék majd egy NAS-t is amit bárhonnan elérek.

    Most egy felujjítás kellős közepén vagyunk, tehát tudok átalakításokat csinálni, akár kábeleket húzni.

    A kérdésem az volna, hogy hogy lehetne ezt a rendszer akár úgy átalakítani, hogy bírja a terhelést, és a későbbiekben is bírja, vagy fejleszthető legyen?

    Gondolok itt elsősorban a rádió részre. Vettem egy 1200-as reapert, az majd kábelen csatlakozna, és onnan rádiózna.

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák