Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Sziasztok!

    Korábban már írtam ide, hogy nem megy a megosztás 2 Win 7-es gép között. A mostani konkrét szitu:

    Van egy Android-os media Box-om, amin bekapcsoltam a SAMBA-t (felhaszn. és jelszó nélkül egyelőre), de a Win 7-es gépem nem látja. Pontosabban: A "Network" alatt kilistázza 3x is az "Other és a Media deices" alatt, de ugye nekem nem ez ami kell. Így az egyikre kattintva feljön a WinMediaCenter és ott tudok ilyenekben böngészni rajta, mint pl. "Képek", itt látom is a Box-on lévő összes képet és kb. ennyi. Természetesen normálisan, mint külön eszközt szeretném elérni, hogy rendesen tudjak tallózni a rajta lévő mappákban és file-okban, de ez nem akar összejönni. :(( :(

    Próbáltam már beírni az ip-jét is, úgy is valami "Hálózati hibát" dob ki a Windows, a Troubleshoot-er meg nem talál rá megoldást.

    Android-os Tablet-ről, Wi-Fi-n elérem mind a Win 7-es, mind pedig az Android-os Box-om megosztásait gond nélkül, illetve a Box-ról is elérem a Win 7-es gép megosztásait. Csak Win 7-esről nem tudom elérni a Box-ot.

    Win-en simán egy Homegroup-ban vagyok és be van kapcsolva a "hálózati felderítés" is.
    Asus RT- AC55U Router-em van, szerintem ott minden jól van beállítva (legalábbis én nem piszkáltam)...

    Hol lehetne kezdeni a megoldást?! :F

    Köszi bármi segítőkész ötletért! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák