Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Sziasztok, gondom nagyon egyszerű és nem találtam itt keresve hamarjában megoldást, bár maga a probléma igen elterjedt :P : nem tudom összekötni a PC-t a laptoppal LAN-on keresztül otthoni csoportba.
    WIFI-n eddig gond nélkül ment, de az döglassú komolyabb adatátvitelhez. Bedugtam tehát a routerbe a madzagokat, mindkettő kábelen csatlakozik a netre, látom a hálózaton a két gépet, egyiken gyártottam egy otthoni csoportot (kínomban töröltem az eddigit) és a másik nem hajlandó csatlakozni a jelszó beírása után. A Win nem tudja megoldani a kérdést, én meg nem értek hozzá hol keressem a hibát.
    Ennyi.

    Win7 64 bit home premium, Belkin play max router (fene tudja a típusszámot hirtelen), Eset smart security 7 (olyat is csináltam, hogy ezt komplett letiltottam és így sem csatlakoztak).

    ui. visszadugtam a wifit is, most azonnal kapcsolódtak, de nyomorult 4,67MB/s tempóval nem megyek semmire...

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák