Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!
    Kezdem a kérdésemet/segítség kérésemet úgy, hogy előre mondom, hogy hálózatban egyáltalán nem vagyok otthon, mert eddig soha nem kellett vele foglalkoznom.
    Most, hogy két gép van így fel is merült a kérdésem.
    Van két gép a házban. Internet elérés mindkettőn van (modem->router->egyik utp kábel az egyik gépbe, a másik a másikba).
    Ezzel így nincs is semmi gond, de ezeket lehet-e valahogy úgy összekapcsolni, hogy fájlokat továbbítsak az egyik gépről a másikra, vagy egyik gépről teljesen hozzá tudok férni a másiknak a merevlemezéhez?
    Azért lenne fontos, mert az csak netezésre van használva, így az 500Gb hdd fölösleges bele, mert jó ha 100gb van használva rajta, viszont az én gépemen rengeteg adat van, és kezdem kinőni az 1TB-t így arra gondoltam, hogy hálózaton keresztül át tudom-e pakolgatni a cuccokat az én gépemről arra a gépre? (Esetleg fordítva)
    Nem tudom mennyire érthető amit írtam, lehet teljesen hülyeség az elgondolásom nem tudom, nem értek hozzá.
    Az egyik gépen XP van (x86-professional) mert csak azt támogatja, a másikon pedig win7 64 bit professional.
    válaszokat előre is köszönöm

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák