Új hozzászólás Aktív témák

  • Zamery

    senior tag

    Mi a baja az Origin-nek:

    - A Battlefield 3 Beta-t nem lehet belőle eltüntetni.
    - A mentéseket viszont sikeresen eltüntet! Az eddigi Battlefield 3 mentéseim egy pillanat alatt eltűntek. Huss... Felhő mi? Az bakker! :W
    - A majdnem 4GB-os Battelfield 3 frissítést képtelen volt leszedni, a sokadik újrapróbálkozás után meguntam, és leszedtem torrentről.
    - Hibásan tölt le, sokszor elkezdi újra letölteni a játékot, vagy visszaugrik 99%-ról 75%-ra.
    - Túltölt, 100%-os letöltés után még töltöget, és ilyen DiP_staged fájlokat hoz létre.
    - Csak a Battlefiled 3-nál van olyan a játékok listájában hogy "Telepítés kijavítása" a többi játéknál miért nincs?
    - 9 játékom van regisztrálva a programban, még sosem volt olyan hogy mindet le tudtam volna tölteni és fel is tudtam volna installálni. Egyszerűen képtelenség!
    - A legdurvábbat pár perce csinálta, letörölte a teljes Battlefiled 3-at, frissítéssel mindennel együtt. Elindítottam a játékot, nem indult, rányomtam arra hogy telepítés kijavítása, és elkezdte letölteni megint az egészet.

    Szóval Origin, én így NEM szeretlek!

    Ez így nagyon gyenge! És nem akarom a Steam-hez hasonlítani, mert annak a nyomába sem ér, de ilyen hibákat semelyik másik kliensben nem tapasztaltam, se a GMG-s Kapszulában, se az Impulse-os szoftverben!

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/zamery/

Új hozzászólás Aktív témák