Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz stickermajom #86778 üzenetére

    Jah, hát igen. Van még ott ezer más is. Kedvencem ex kollégától aki azóta Delphi-nél van: olyan irgalmatlan fos a hardver a prémium kocsikban is, hogy rendesen 1980-as években érzi néha magát, mert szó szerint MHz faragás van ;] 2018-ban amikor a raktárban olyan hardvert lehet söpörni, amire egy célhardvert elnézve a Tejútból ki kéne vinnie egy űrhajót.

    Szóval bármi lehet. Amúgy én sem szoktam villogni csak a kamu xenonra egy szépet, mert ennyit akar a lelkem, ha szép ha nem szép. Most a simára minek? Vakított, ha jól elnéztem, annyira nem is bántott és ennyi volt. Ha nem lett kalibrálva, akkor menjek utána, adjak rá pénzt neki, ha pedig gyárilag fos, akkor másik autót rakjak alá? :P

    Ez ezzel jár. Meg lehetne ezt is olyanra csinálni, hogy ihaj. Sok évvel ezelőtt is meg tudták volna. De amikor a tized mm^2 faragás van az autóban a vezetéken, mert nyernek vele 0,8 dollárcentet... mit várunk? :DDD

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák