Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz wallace 234 #60217 üzenetére

    Lehetséges, hogy a kamera erősít és nem olyan gyenge az a fekete....nyilván kamera felvétel alapján nem lehet megítélni egy TV minőségét, de bizony a 10 éves D5000-remen sokkal mélyebb a fekete(ha a felvételből indulok ki). És ezt nem most találtam ki, én sem akartam venni egy 2. OLED-et, egy Panasonic LCD 4k-t vettem második TV-nek, mondom jó lesz az, ismerem a VA panelt monitorból, illetve van egy D5000-rem, ezt itt is megírtam korábban, illetve egy Panasonic cikk után is. Sajnos egy mai Panasonic TV-ben lévő VA panel simán elvérzett a 10 éves Samsungban lévő paneltől. És ami érdekes, hogy VA panel ellenére oldalról nézve alig torzul a D5000, a mostani VA panelok meg sokkal jobban torzulnak, már szemből nézve torzul a TV széle a mai VA paneloknak...
    Szóval komolyan gondolom, hogy simán lehetséges, hogy a 10 éves D5000-rem komolyabb képet produkál. Persze ha a TV előtt napozni akarok, akkor nem, de ha az egész képet nézem összességében, simán lehetséges. Egyébként többször olvastam, hogy ez a "D" sorozat, egy nagyon jól sikerült szériája a Samsungnak.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák