Új hozzászólás Aktív témák

  • polyszi2013

    csendes tag

    válasz layerke #254 üzenetére

    Nálad a pont. Most van egy kis időm még foglalkozni a domoticzal és még egy IP kamerát is baromi egyszerűen be lehet benne állítani.(Egy régi elfekvő androidos telefont használtam erre a célra)
    De sajnos is megint előjött, hogy nem mutatja online a képet, hanem hozzá kell rendelni egy virtuális kapcsolóhoz, hogy a dashboardon elérje az ember. Igaz így e koppintás csak és meg nyílik, de sajnos az, amit a képen látunk nem megoldható. :(

    Elővettem megint, hogy na most hátha meglelem a világosságot és legalább csak sikerül elindulnom bennem. De 2óra után feladtam.. Egy két dolgot megértettem, hogy magákban a mappákban kell önállóan az item-eket, binding-eket létrehozni, de hiába is teszem meg, nem látja.. Mindenhol ezer videóba benne, hogy milyen egyszerű és fasza az openhab, hát sajnos nem... De találtam egy youtube-os fiatal srácot, aki elvileg megoszt majd mindent, hogyan működik neki a saját okos otthona, na majd onnan hátha sikerül elindulni. Ha felkerülnek a videók, akkor majd megosztom itt veletek, hogy el tudjon mindenki indulni, esetleg abba az irányba is. Addig is csak is a Domoticz. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák