Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz vampire17 #15209 üzenetére

    Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ezek az eszközök nagyon kotványak. Egyébként nem is mentem olyasmibe bele, hogy szerinted nem lehet/nem lehet jobbat venni itthon, hiszen ilyet tényleg nem írtál. Inkább kérdeztem, hogy miért lenne ez jobb, lényeges különbség ugye...

    Egy Sonoff simán alternatíva, nekem is van több példányom. Ezt a riasztót viszont sehogy nem tudom elképzelni alternatívaként, és óva intenék tőle mindenkit. Amit írtam, azt meg inkább infónak szántam, annak aki olvassa. Pl. hogy ne gondolja valaki, hogy ez egy jó megoldás, és a normális riasztó biztos horror áron van és netán rendeljen egy ilyen kínait hirtelen felindulásból. De akár neked is szólhat, nem tudom mennyire vagy képben, eléggé kevés infó szokott itt lenni ezekről. A kínai szenzor/smarthome kütyü vásárlás meg óhatatlanul is hozza magával az Aliexpress/Banggood reklámokat/ajánlásokat a riasztók kapcsán is. Simán lehet az embernek olyan érzése, hogy nahát, ez ugyanaz mint hogy Sonoffot veszek a buta Legrand kapcsoló/konnektor helyett, pedig nagyon nem....
    A riasztókkal sokan nincsenek képben, én sem vagyok egy expert persze, de úgy alakult hogy immár a harmadik ingatlanomban szerelgetem magamnak a cuccot (érdekel is, meg olcsóbb is), szóval csak meg akartam osztani ez ezzel kapcsolatos tapasztalatokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák