Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bitpork #59802 üzenetére

    Így már én is jártam, szintén valami jó drága téli cipő volt, nyilván csak hidegben, ritka alkalmakkor hordtam. Egyik szezon elején az első hordásnál konkrétan leporlott rólam a talpa. A felső résznek semmi baja nem volt, a talp konkrétan szétporlott. A gyártó márkaboltjában annyit tudtak mondani, hogy, ja ápolni kellett volna a gumit. A kommersz, lenézett Jack Wolfskin bakancsomat 4, vagy 5 éve vettem, kapja az ívet rendesen, mihelyst hűl, nedvesedik az idő, az a standard kutyasétáltatós, sárban-latyakban topogós, vizes fűben gázolós cipő, a mai napig egyszer sem ázott be, pedig nem volt kezelve semmivel. Annyi, hogy a beton ennek is megviselte a talpát, kissé simára van már kopva, de ugyanolyan kényelmes, mint új korában volt. Mondjuk a két cipőt valahol ugyanolyan árban vettem, mind a kettő 25k fölötti aktuális forint-értéken volt, bár lehet, hogy amikor az elsőt vettem (2000-es évek elején), akkoriban még az az összeg többet ért, mint 2012 körül.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák