Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz parandroid #54665 üzenetére

    Még véletlenül sem említettem dízelt, szimplán kisebb-nagyobb motor viszonylatra gondoltam benzinesek esetén.

    Egyébként se nem tisztem se nem életcélom védeni a dízelt, de valahogy mindig elcsúsznak ezek a példálózások. Nem hiszem, hogy az idióta módon közlekedő haverod példájából messzemenő következtetéseket lehetne/kellene levonni. Magam is egy 3l-es ötössel tolom és bizton állíthatom neked, hogy jelentősen kevesebbet fogyaszt bármilyen körülmények között a hasonló képességű benzines testvéreihez képest. Mert hát nyilván nem 1.6-os meg 2 literes benzinesekhez fogom hasonlítani, amik legalább fél tonnával kevesebbet nyomnak és teljesítményben meg sem közelítik az 530D-t. Persze nem is városi dugózásra vettem, de azt én nem fogom tudni megmagyarázni más miért teszi, mint ahogy az 1.6-os benzin A6-osokat sem fogom tudni soha ép ésszel felfogni.

    Ha érdekel szívesen mondok személyes példákat fogyasztásra, de van egy olyan érzésem, hogy nem különösebben érdekel. :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák